विवादित बन्यो ‘बिग बोस-१५’, पहिले नै निर्धारित गरिएको थियो शो को विजेता ?

एजेन्सी । तेजस्वी प्रकाश बिग बोस १५ को विजेता बनेकी छन् । कठिन यात्रा र कडा परिश्रमपछि तेजस्वीले बिग बोस सिजन १५ को उपाधि जितेकी छिन् । शोको ट्रफी जितेपछि तेजस्वी निकै खुसी छिन् र आफ्नो जित मनाउँदै छिन् । तेजस्वीका फ्यानहरूले पनि शो जितेकोमा उनलाई बधाई दिइरहेका छन् । तर के तपाईलाई थाहा छ राखी सावन्तले यस वर्षको विजेता तेजस्वी प्रकाश हुने बताएकी थिइन् ।

के राखी सावन्तलाई सिजन १५ को विजेताको नाम थाहा थियो ?
राखी सावन्तले बिग बोसमा वाइल्ड कार्ड एन्ट्री गरिन् । शोमा टिकट टु फाइनल टास्कको क्रममा राखी सावन्तले करण कुन्द्रा र उमर रियाजलाई यदि तेजस्वी फिनालेमा पुगे भने उनले शो जित्ने बताएकी थिइन् । राखी सावन्तले शो कसले जित्ला भन्ने कुरा आफूलाई थाहा भएको पूर्ण आत्मविश्वासका साथ दाबी गरेकी छन् ।

राखीले करण कुन्द्रा र उमर रियाजलाई गत सिजनमा रुबिना डिलाइकले शो जित्ने कुरा खुलेरै भनेका थिए र उनले शो जितेकी थिइन् । राखीले यो पटक लेखेर राख तेजस्वीले जित्छिन् भनेर दाबी पनि गरेकी थिइन् । राखीले यति वर्षदेखि शो गरिरहेकी छिन्, आफूलाई सबै कुरा थाहा भएको बताइन् ।

तेजस्वीलाई विजेता भनेपछि राखीलाई सलमान खानले गा ली गरेका थिए
वीकेन्ड का वारको एपिसोडमा, सलमान खानले अभिनेत्री राखी सावन्तले तेजस्वी प्रकाश विजेता भएको दाबी गरेपछि अभिनेत्रीलाई गा ली गरे। सलमानले राखीलाई भनेका थिए कि शोको विजेता को हुनेछन् भन्ने निर्मातालाई पनि थाहा छैन, त्यसपछि उनले कसरी तेजस्वीले मात्र शो जित्ने दाबी गर्न सक्छिन्।

बिग बोसको विजेता निश्चित थियो ?
राखी सावन्तको दाबीलाई सलमान खानले गलत भनेका हुन सक्छन् तर वास्तविकता सबैको अगाडि आएको छ । राखीको दाबी एकदम सही साबित भएको छ। जसरी राखीले तेजस्वी फाइनलमा आइन् भने उनले शो जित्ने बताएकी थिइन् र त्यस्तै भयो तेजस्वीले शो जितिन् ।

के बिग बोसको विजेता साँच्चै निश्चित छ ? राखी सावन्तको भनाइ सत्य भएपछि बिग बोसमा धेरै प्रश्न उठिरहेका छन् । धेरै प्रयोगकर्ताले सोसल मिडिया प्लेटफर्ममा तेजस्वीको जितलाई फिक्स्ड भएको बताएका छन् । फ्यान र सेलिब्रेटीहरूका अनुसार प्रतीक सहजपाल विजेता बन्न योग्य थिए तर तेजस्वी विजेता बनेको देखेर धेरै प्रयोगकर्ताहरू निराश भएका छन्। प्रश्न यो पनि छ कि तेजस्वी कलर्सको अनुहार थिइन् । उनी कलर्सकै टेलिसिरियलमा नायिका थिइन् । त्यसैले कलर्सले तेजस्वीलाई बिग बोस १५ को उपाधी दियो ।

कलर्स र बिग बोस पक्षपाती र फिक्स भएको बारे धेरै पटक प्रश्नहरू उठेका छन् र तेजस्वी प्रकाशले जितिसकेपछि कलर्स फेरि एक पटक स्क्यानरमा छ। प्रयोगकर्ताहरूले कलर्स र बिग बोसलाई तिब्र रूपमा ट्रोल गरिरहेका छन्। अब सत्य के हो त्यो निर्माताले मात्रै बताउन सक्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button