करिना कपुरकी बुहारी बन्दैछन् यि अभिनेत्री, आमाले दिइन् स्वीकृति

एजेन्सी । कपूर परिवारमा लामो समय अघि शहनाईको आवाज सुनिएको थियो । करिना कपुर–करिश्मा कपूरका भाई अरमान जैनले आफ्नी प्रेमिका अनीसा मल्होत्रासँग विवाह गरे। अरमानपछि उनका भाइ आधार जैनको विवाहको चर्चा छ ।

अरमानको विवाहमा आधार जैन र तारा सुतारिया सँगै देखिएका थिए । दुवै विवाहमा सँगै प्रस्तुति देखिएका थिए । आधार र तारा प्रायः पारिवारिक समारोहमा सँगै देखिन्थ्यो। रणबीर कपूरकी बहिनी रिद्धिमा साहनीले तारा सुतारिया पनि सँगै रहेको एउटा समूह तस्विर सेयर गरेपछि उनीहरुको बारेमा थप बलियो आधार बन्यो । तस्बिरको क्याप्सनमा रिद्धिमाले ‘परिवार’ लेखेकी थिइन् ।

मुम्बई मिररलाई दिएको अन्तर्वार्तामा आधार जैनकी आमा रीमा जैनले भनिन्, ‘हाम्रो छोराले जसलाई माया गर्छ, हामी पनि उसलाई माया गर्छौं।ु जब रीमालाई आधारको विवाहको बारेमा सोधिएको थियो, उनले भनिन्, ‘अहिले उनी निकै जवान छिन्। अब त्यस्तो केही हुनेवाला छैन । हेरौँ जीवनमा के हुन्छ । उनले अहिले आफ्नो करियरमा ध्यान दिनुपर्छ ।

आधार जैन फिल्म ‘कै दी ब्याण्ड’ मा देखिएका छन् । यो फिल्म २०१७ मा रिलिज भएको थियो । फिल्मले बक्स अफिसमा खासै कमाई गर्न सकेन । आदारकी आमा रीमा जैन दिग्गज अभिनेता राज कपूरकी छोरी हुन् । रीमा जैनले व्यापारी मनोज जैनसँग विवाह गरेकी छन् ।

तारा सुतारियाले फिल्म ‘स्टुडेन्ट अफ द इयर २’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी हुन् । त्यसपछि तारा फिल्म ‘मरजावाँ’मा देखिएकी थिइन् । जसमा उनको अपोजिट सिद्धार्थ मल्होत्रा ​​मुख्य भूमिकामा थिए । यो फिल्मले बक्स अफिसमा खासै कमाई गर्न सकेन । तारा सुतारियाको अर्को फिल्म सुनील शेट्टीका छोरा आहान शेट्टीसँग छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker