लन्डनमा धरानका युगल लिम्बू मृ’त अवस्थामा भेटिए


लन्डन । बेलायतको केन्ट आसफोर्डस्थित विगत ४ बर्ष देखि बसोबास गर्दै आएका सुनसरी धरानका युगल लिम्बू मृत अवस्थामा भेटिएका छन् । लिम्बुको श’ब ‘ भिक्टोरिया पार्क ‘ नजिकैको स्टा’वर नदिमा सोमबार मृ’त अवस्थामा भेटिएको हो ।३३ बर्षिया लिम्बु गत ७ मार्च , सनिवार दिउँसोबाट सम्पर्क विहिन भएका थिए । युगललाई खोजि गर्न केन्ट प्रहरीले नेपालीहरु समक्ष निवेदन समेत जारी गरेका थिए ।सु’रक्षा विभागमा कार्यरत लिम्बु सनिवार साझँ आफ्नो सु’रक्षा क’र्तव्य सकेलगतै आसफोर्ड बजारबाट आफ्नो घर तर्फ हिडदै गएको सिसिटिभी फूटेजमा देखिएका थिए ।

ति’व्ररुपमा प्रहरी हेलिकप्टरद्वारा खोजिएको लिम्बुको श’ब ‘ भि’क्टोरिया पार्क ‘ नजिकैको स्टावर नदिमा सोमबार भेटिएको छ । लिम्वुको श’वलाई पो’ष्टमार्टमको लागि अस्पताल लगिएको प्रहरीले जानकारी दिएका छ ।भ’द्र र शा’लिन स्व’भावका लिम्बुको नि’धन कसरी भयो भन्न नसकिए पनि ‘ स्टावर नदि ‘ नजिकै छु’रा प्र’हार गरी ह’त्या गरिएको आंशका गरिएको छ । वेलायती नेपाली स’माज भित्र पछिल्लो समय विभिन्न किसिमका ज’घन्य अ’पराध घ’टिरहेको छ । घ’टनास्थल प्रहरीले घे’राबन्दी गरेर राखेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button