जब सानी बच्चीले बाबुको निन्द्रा बोलाउन यस्तो सम्म गरिन, लाखौले हेरे भिडियो


अक्सर साना बालबालिका सुताउन अभिभावकले उनीहरूको शिर वा पिठ्युँमा थम् थमाएर गीत गाउँदै सुताउने गर्दछन् । यसो गर्दा उनीहरूमा निन्द्रा जागृत हुन्छ र चाडाेँ निदाउँछन् । तर हालै एक भिडियो भाइरल बनेको छ, जसमा एक सानी नानीले आफ्नो बाबालाई त्यसरी नै सुताउन प्रयास गरेको देखिन्छ ।

भाइरल भिडियोमा एक बालिकाले उनको बुवालाई निन्द्रा पार्न अत्यन्त मायालु भावले शिरमा हात राखेर निदाउन सहयोग गरेकी छिन् । उनले बुवा निदाएको देखेपछि नउठुन् भनेर निन्द्रा पार्न खोजेकी हुन् ।

आफ्नो बाबु सुताउने क्रममा ति सानी बालिका पनि स्वयम् आँखा चिम्लेर सुतेको अभिनय गर्छिन् । जो अत्यन्त प्यारो देखिन्छ। ती बालिकाको यो हरकतले धेरैको मन जितेको छ । इन्स्टाग्राममा भाइरल बनेको यस भिडियोलाई धेरैले मन पराएको प्रतिक्रिया दिएका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker