ललितपुरमा घट्यो सोच्नै नसकिने घटना: सातदोबाटो चोकमा उभिएकी महिलालाई कारमा लगेर एकाबिहानै ब’लात्कार


२४ फाल्गुन २०७६, शनिबार काठमाडौं, काठमाडौं उपत्यका अन्तर्गत ललितपुरको सातदोबाटो चोकबाट एक महिलालाई अ’पहरण शै’लीमा कारमा चढाई लगेर ब’लात्कार गरिएको छ । सातदोबाटोस्थित महानगरीय प्रहरी वृत्तका निमित्त कार्यालय प्रमुख (प्रहरी निरीक्षक) रमेशकुमार श्रेष्ठका अनुसार २७ वर्षीया महिलाले आफू का’रचालकबाट ब’लात्कृत भएको भन्दै उ’जुरी दिएकी हुन् । घ’टना शुक्रबार बिहानैको हो। २७ वर्षीया ती वि’वाहित महिला बौद्धबाट गाडी चढेर सातदोबाटो आएकी थिइन्।

चापागाउँको गु’म्दीस्थित माइतीकहाँ जान हिँडेकी ती महिलालाई एउटा कारले प’छ्यायाे । ‘त्यसपछि मलाई का’रचालकले ज’बर्जस्ती आफ्नो कारमा हा’ल्यो र अ’ज्ञात ठाउँको अ’ज्ञात घरमा लगेर ब’लात्कार गर्‍याे,’ पी’डित महिलाको भनाइ उ’द्धृत गर्दै प्रहरी निरीक्षक श्रेष्ठले भने । प्रहरी निरीक्षक श्रेष्ठका अनुसार घ’टना शुक्रबार बिहान त्यस्तै साढे ७/८ बजेतिरको हाे । घ’टनालगत्तै बिहान ९ बजेतिर पी’डित महिला उ’जुरी लिएर सातदोबाटो महानगरीय प्रहरी वृत्तमा आएकी उनले जानकारी दिए ।ऊ’जुरिमा आफुलाई कारमा हाल्ने व्यक्ति न’चिनेको जनाइएको छ ।

पी’डित महिलाले ती व्यक्ति (ब’लात्कार गर्ने) न’चिनेको तथा कारमा हा’लेर कुन ठाउँको कुन घरमा लगेको भन्ने पनि थाहा नभएको उ’जुरीमा उल्लेख गरेकी छन् । ‘घ‘टनाको विस्तृत अनुसन्धान गरिरहेका छौं,’ प्रहरी निरीक्षक श्रेष्ठले शनिबार बिहान भने, ‘हामीले गाडी प’हिचान गरिसकेको छौं, अब आ’रोपित व्यक्ति चाँ’डै पक्राउ पर्नेछ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button