नत श्रीमती नै रहिन् न बच्चा अस्पतालले खाइ,दियो श्रीमान् आँखाभरी आँशु पार्दै भन्छन् (भिडियो हेर्नुस्)


सुनसरीको धरान स्थित वीपी कोईराला विज्ञान प्रतिष्ठानमा डेलिभरी गराउन गएकी इटहरी–४ की लक्ष्मी बुढाथोकीको मृ त्यु भएको छ ।गत १२ गते डेलिभरी गराउन वीपी प्रतिष्ठान पुगेकी बुढाथोकीको अस्पतालको लापरवाहीकै कारण मृ त्यु भएको आफन्तहरुले आरोप लगाएका हुन् । बुधबार बिहान सम्म आमा र बच्चाको अवस्था राम्रो छ डाक्टरले भने पनि राती करीब एक बजेको समयमा आमा र बच्चाकै मृ त्यु भएको भनेर अस्पतालले गम्भिर त्रुटि गरेको मृतकका छिमेकी विक्रम थापाले बताए ।

उनले बारम्बार नर्मल डेलिभरी नभए पछि अप्रेशन गर्न आग्रह गरेपनि डाक्टरहरुले बेवस्ता मात्र गरिरहेको गुनासो गरेका छन् ।आफ्नो सन्तान जन्माउन अस्पताल आएपनि अस्पतालकै कारण आफुले श्रीमती र शिशु गुमाउनु परेको भन्दै मृतकका श्रीमान विनोद बुढाथोकीले चरम लापरवार्ही गरेको अस्पताललाई कारबाही गर्न माग गरेका छन् । भिडियो हेर्नुस्

निपोलन्युज बाट

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button