९ पृष्ठ लामो ‘सु’साइड नोट’ लेखेर आ’त्मह’त्या गरे


काठमाडाैँ । नुवाकोटका एक २४ वर्षीय युवाले ९ पृष्ठ लामो ‘सु’साइड नो’ट’ लेखेर आ’त्मह’त्या गरेका छन । नुवाकोट जिल्ला ककनी गाउँपालिका वडा नम्बर ३ ढुंगानागाउँका २४ बर्षीय अर्पन ढुंगानाले ९ पृष्ठ लामो ‘सु’साइड नो’ट’ लेखेर आ’त्मह’त्या गरेको उनका साथी कृष्णमणि ढुंगानाले जानकारी दिए ।ढुंगानाले ९ पृष्ठ लामो सु’साइड नो’ट लेखेको तर प्रहरीले अहिलेसम्म उक्त नोट अ’फन्तलाइ नदिएको बताइएको छ । बुधबार बिहान सामान किन्ने भन्दै नि’स्किएका अर्पन दिउँसो ४ः३० बजे घरभन्दा माथि झु’ण्डिएको अवस्थामा फेला परेका थिए ।

स्थानीयले उनलाई झु’ण्डिएको अवस्थामा देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । ढुंगनाको श’व पो’स्टमार्टका लागि त्रिवि शिक्षण अस्पताल लगिएको छ ।ढि’लो गरी आईपुगेको प्रहरीले घ’ट्नास्थलबाट नौ पेज लामो सु’साइड नोट फे’ला पारेको थियो। उक्त नो’टमा के छ ? प्रहरीले देखाउन न’मानेको स्थानीयको भनाई छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button