चिट काट्न छाडेर यी महिला ट्राफिक प्रहरीले बीच सडकमै उठबस गराइन्…[भिडियो सहित]


काठमाडौँ – सामाजिक संजालमा यति बेला एक भिडियो भाइरल भइरहेको छ। जसमा ट्राफिक प्रहरीले एक व्यक्तिलाई अनौठो का’रवाही गरिरहेको देखिन्छ। भिडियोमा एक महिला ट्राफिक प्रहरी देखिन्छिन्। उनी एक व्यक्तिलाई उ’ठबस गराइरहेकी देखिन्छन्। महिला ट्राफिक प्रहरीले उ’ठबस गरिरहेकी ती व्यक्तिलाई केहि चे’तवानी दिइरहेको पनि भिडियोमा देखिन्छ। करिब २० सेकेन्डको यस भिडियो तस्मीना आचार्यले टिकटक मार्फत सार्वजनिक गरेकी हुन्। शुक्रबार बिहान टिकटकमा उनले शेयर गरेको भिडियो हजारौंले हेरिसकेका छन्।

भिडियोमा प्र’तिक्रिया जनाउँदै धेरैले ती महिला ट्राफिक प्रहरी प्रति सम्मान जताएका छन्। तर, केहिले भने चिट का’ट्ने छाडेर यस्तो का’रवाही गर्न नमिल्ने भन्दै ती महिला ट्राफिक प्रहरीको आ’लोचना गरेका छन्। का’नुनतः कुनै पनि सवारी चालकले ट्राफिक नि’यम उ’ल्लंघन गरेमा ट्राफिक प्रहरीले आवश्यक का’नूनी का’रवाहीका लागि चि’ट का’ट्ने प्रा’वधान छ। चिट का’टेर सवारीचालक अनुमतिपत्र ज’फत गर्ने का’नुनी प्रा’वधान भएपनि ती महिलाले गरेजस्तो का’रवाही गर्नपाउने प्रा’वधान छैन। महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका अनुसार यसरी बीच सडकमै उ’ठबस गराउने का’नुनी व्यवस्था छैन।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button